preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader

    
     
      

APLIKACE / HRY

Vyrábíme atraktivní aplikace pro Apple iOS a Android, včetně interaktivních funkcí jako je posílání dat, snímání kamerou, geolokace na mapě a pokročilé hry s animacemi. Trh aplikací AppStore a také GooglePlay každým dnem roste o tisíce nových zákazníků. Vytvoříme Vám aplikaci na míru, která dovede zasáhnout kohokoliv z milionu uživatelů, který u sebe má mobilní telefon nebo tablet. Samozřejmostí jsou hry pro web, interaktivní PFka nebo animované bannery pro webové stránky.

Ať je to jednoduché je produkce aplikací na míru shrnutá pod samostatnou značkou ChytréApky. Název srhnuje vše čím mohou být. Mohou vás navéct na konkrétní místo v krajině nebo ve městě, můžete pracovat se senzory mobilních zařízení, můžete vzdělávat veřejnost, rozšiřovat povědomí o produktech stylově a nebo nabídnout nějaký užitečný produkt, inovovat.


Pro lepší přehlednost je naše produkce rozdělená do dvou sekcí. Pro český trh je značka UčeníBezMučení.cz sdružující převážně původní vzdělávací aplikace. Spolupracujeme s firmou GoGen (ETA) na výrobě tabletů pro děti, pro Mafru jsme vyrobili celou sekci portálu.

            

Druhá část má sídlo v Londýně jako ZanyStudio. Zde najdete anglické verze všech českých aplikací pro děti a také profesionální aplikace pro dospělé s globální ambicí. Aplikaci můžeme vydat pod již zavedenou značkou, což Vám ušetří spoustu nákladů s marketingem.

             
 Home > APLIKACE / HRY
Vytisknout stránku
Vytisknout
Vypsat obsah webu
obsah webu
Vypsat obsah webu
< předchozí 
Další strna
 další >
Napsat email
napsat e-mail
Zavolat telefonem
zavolat
Cesta autem na schůzku
na schůzku
Výchozí stránka
facebook