preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader

    
     
      

ČASTÉ DOTAZY

Jak se domluvíme?
Zastavíme se za vámi a učiníme návrhy - nápady. Je na Vás, jak upřesníte zadání, a na nás, abychom zaujmuli a převedli Vaši vizi v realitu.
Další komunikace už probíhá přes web, ftp a domluvené konzultační schůzky u nás v kanceláři, pokud je to pro vývoj rychlejší, nebo u Vás na pracovišti, pokud je to pro Vás pohodlnější.

Jak dlouho trvá vyrobit web?
Webové stránky zaberou obvykle 3 týdny od zadání po spuštění. Neobjednávejte doménu sami dopředu, je to často kontraproduktivní, nabízíme v rámci zakázky vždy výhodnější cenu a služby, pokud už si jednou zadáte výrobu webu u nás. Rádi uděláme průzkum trhu s doménami na konkurenční služby v daném regionu.

Jak dlouho trvá výroba animace?
Běžná 30ti vteřinová potřebuje na své dokončení 14 dní až měsíc. Záleží na použité technice a zadání.

Dostanu nějakou datovou zálohu?
Samozřejmě obvykle CD-ROM nebo DVD s výstupem. Obvykle ale bez zdrojových kódů, v případě redakčního systému je to samozřejmé - dostanete šablonu grafiky, ale know-how programování zůstane skryto a na webu, kam máme možnost přistoupit. Je to i kvůli pravidelným aktualizacím nových funkcí. U animace nebo videa dostanete jakýkoliv obrazový výstup na nosiči buď datovém, nebo páskovém pro betacam nebo mini-dv. U počítačových her ale můžete dostat i zdrojové kódy. Kód je zde většinou produktem.

Kdy budu za práci platit?
Po odevzdání, odladění, vyzkoušení. Pokud spolu jednáme poprvé a na něčem se dohodneme, jistě si napíšeme rámcovou smlouvu. A když se bude zdát že bude plnění velkého rozsahu, udělejme si i rozdělení do etap.

 
 Home > O NÁS / VZTAHY > ČASTÉ DOTAZY
Vytisknout stránku
Vytisknout
Vypsat obsah webu
obsah webu
Vypsat obsah webu
< předchozí 
Další strna
 další >
Napsat email
napsat e-mail
Zavolat telefonem
zavolat
Cesta autem na schůzku
na schůzku
Výchozí stránka
facebook