WEBOVÉ STRÁNKY

VÁŠ WEB S ADMINISTRACÍ SI OBVYKLE POŘIZUJETE, ABY JSTE SVŮJ OBSAH MOHLI KDYKOLIV SNADNO UPRAVOVAT. Víte, že si nyní ještě můžete vybrat, jestli administrovaný webu bude "klasický" informační, nebo i interaktivní, filmový, nebo animovaný? 

Myslíme, že uživatelé by prostě neměli trávit čas studováním jak se co dělá. To by mělo by to být na první pohled jasné. Náš redakční systém je naprosto srozumitelný, snadno se ovládá a vyvíjí se s potřebami jeho uživatelů. Tím mají všichni klienti větší a bohatší možnosti spolu s tím kam směřuje vývoj moderních technologií na internetu.

To jak je editace jednoduchá, si můžete prohlédnout ve zvláštní divizi, která se věnuje redakčnímu systému jako samostatná stránka a nápověda ChytryAdmin.cz.

Proč mít vlastní web s administrací?
1) Cena a možnost sám si do webu zasahovat a měnit jeho obsah a vzhled je v porovnání s najatou agenturou zlomková. Existuje spoustu podobných systému zdarma, ale ty jsou přetechnizované a přece sami nevěříte, že stránky zadarmo jsou profi a na míru?
2) Jasná identifikace a navržený originální design dovede přesně vypovědět o osobitosti Vaší činnosti. Klademe důraz na to, aby na webu byl každý prvek funkční a stránky nepůsobily přeplácaně. Z pohledu návštěvníka web vypadá naprosto stejně jako z pohledu admina!
3) Doména .CZ s hostingem za zvýhodněnou rozumnou cenu a kvalitní technický servis je důležitý, pokud to s internetem a prezentací na něm myslíte opravdu vážně. K dispozici je neustálá podpora a nápověda k nejčastějším dotazům.
4) Jednoduchá správa textů, dokumentů, fotek a videí odkudkoli a kdykoliv. Třeba z notebooku nebo mobilu, iPadu, tabletu nebo jakéhokoliv zařízení, které dovede zobrazit web.
5) Optimalizaci pro vyhledávače si můžete ovlivnit sami - nepodceňujte tuto funkci, protože pokud Vás nikdo nenajde, tak s vámi ani nezačne komunikovat.
5) Na 250 webů které jsme už vyrobily jsou nejlepší referencí
6) Jako jediný systém na trhu dovede stejně jako klasický textový web administrovat i text uvnitř animací a interaktivních webů. Vývoj této funkce zabral téměř 2 roky, ale výsledkem je velmi pokročilé technologické řešení.