APLIKACE / HRY

Vyrábíme atraktivní aplikace pro Apple iOS a Android, včetně interaktivních funkcí jako je posílání dat, snímání kamerou, geolokace na mapě a pokročilé hry. Jejich trh AppStore a GooglePlay každým dnem roste o tisíce nových uživatelů. Vytvoříme Vám aplikaci na míru, která dovede zasáhnout kohokoliv z milionu potenciálních zákazníků, který u sebe má mobilní telefon nebo tablet. Doplňkovou činností tvorby jsou hry pro web, animované prezentace nebo reklamy a gamifikace s příběhem.

Tvorba aplikací na klíč pod značkou ChytréApky.
Název srhnuje vše, čím mohou být.
Dovedou vás na konkrétní místo v krajině, využijete senzory mobilních zařízení, můžete zpracovávat data, šířit stylově povědomí o produktech nebo vyrobit užitečnou inovaci.


Pro lepší přehlednost je naše produkce rozdělená do více sekcí.
Pro český trh je značka NaucMe.cz sdružující převážně původní vzdělávací aplikace. Spolupracujeme se značkou GoGen na výrobě tabletů pro děti, pro Mafru jsme vyrobili celou sekci portálu, pro Český rozhlas podcastového průvodce, pro ZOO Praha hru s příběhem.

            

Další část vystupuje jako ZanyStudio. Zde najdete anglické verze všech českých aplikací pro děti a také profesionální aplikace pro dospělé s globální ambicí. Aplikaci u nás můžeme vydat pod již zavedenou značkou, což Vám ušetří spoustu nákladů s marketingem.