preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
           TÝM V POZADÍ

Komunikujte s námi. Jsme kreativci, co vám rádi poradí jak zaujmout.

Pavel Vitešník
Produkce, animace, vývoj aplikací

Žije a pracuje v Jihlavě. Pohybuje se v oboru multimédií od roku 2002. Specializuje se na interaktivní média, filmovou animaci a produkci, vývoj a programování aplikací a software. Během své kariéry pracoval pro známé reklamní agentury, televizní stanice ale i výrazné klienty. Vyučoval nová média a animaci.


Pavel Urban
Produkce v USA, grafický design

Žije a pracuje v Bostonu. Jeho velkou předností je schopnost najít klientovi účinné kreativní řešení pro jeho produkt. Během své kariéry vytvořil profesionální značky pro různé organizace a autory. Má zkušenosti v marketingu ve všech platformách od návrhů, realizace až po zajištění reklamního prostoru v médiích a sociálních sítích. Pavel pevně věří v čistý, elegantní a přesný design. Stáže u renomovaných reklamních agentur mu daly skvělé příležitosti pilovat své dovednosti.Na aplikacích spoluprcujeme s celým týmem odborníků. Jsou v něm přední ilustrátoři, pedagogové, ale taky hudebníci a odborníci z jiných profesí.Pro zahraniční verze se k tomuto zkušenému týmu připojují ještě překladatelé do cizích jazyků a zkušení lingvisté, dabéři s přesahy do herectví a nativní speakeři.
 
 Home > O NÁS / VZTAHY > TÝM V POZADÍ
Vytisknout stránku
Vytisknout
Vypsat obsah webu
obsah webu
Vypsat obsah webu
< předchozí 
Další strna
 další >
Napsat email
napsat e-mail
Zavolat telefonem
zavolat
Cesta autem na schůzku
na schůzku
Výchozí stránka
facebook