WEBOVÉ STRÁNKY

Myslíme, že uživatelé by prostě neměli trávit čas studováním jak se co dělá. To by mělo by to být na první pohled jasné. Náš redakční systém pro správu vlastního obsahu je naprosto srozumitelný, snadno se ovládá a vyvíjí se s trendem, který postupně přináší vývoj moderních technologií a internetu. Můžete si vybrat, jestli Váš administrovaný webu bude "klasický" informační, prezentační nebo animovaný... 

Úprava je snadná. To si můžete prohlédnout na samostatné stránce, která slouží jako rychlá nápověda k nejčastějším dotazům - ChytryAdmin.cz.

Proč mít vlastní web s administrací?
1) Cena a možnost sám si do webu zasahovat a měnit jeho obsah a vzhled je v porovnání s najatou agenturou zlomková. Existuje spoustu podobných systému zdarma, ale ty jsou přetechnizované a přece sami nevěříte, že stránky zadarmo jsou profi a na míru?
2) Jasná identifikace a navržený originální design dovede přesně vypovědět o osobitosti Vaší činnosti. Klademe důraz na to, aby na webu byl každý prvek funkční a stránky nepůsobily přeplácaně. 
3) Doménu .CZ s kvalitním hostingem i správou dáváme za rozumnou cenu jako balíček. Kvalitní technická podpora je důležitá, pokud to se svým podnikáním a jeho prezentací myslíte opravdu vážně. 
4) Jednoduchá správa textů, dokumentů, fotek a videí odkudkoli a kdykoliv. Třeba z notebooku, mobilu, tabletu nebo jakéhokoliv zařízení, které dovede zobrazit web. Z pohledu návštěvníka pak web vypadá naprosto stejně jako během jeho úpravy.
5) Optimalizaci pro vyhledávače si můžete průběžně upravovat - nepodceňujte tuto funkci, protože pokud Vás nikdo nenajde, tak s vámi ani nenaváže kontakt.
5) Přes 300 webů,které jsme doposud vyrobily, jsou nejlepší referencí.
6) Vývoj jeho speciálních funkcí zabral téměř 2 roky a dál pokračuje.
7) Tvoříme responzivní weby, e-shopy, e-learningová řešení, speciální projekty na míru, mikroweby a bannery.

Do řešení na míru spadají dlouhodobé projekty, které vyžadují součinnost několika technologií a odborníků.
Jedná se zpravidla o řešení pro klienty s tak specifickým zadáním, že se často scházíme, hledáme plusy a mínusy nově provedených prací a často i měníme vývoj za letu podle nových situací, které v projektu nastanou, protože na každém detailu záleží.