◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

ČASTÉ DOTAZY

Hlavní důvod, proč preferujeme iPad před ostatními zařízeními, jste právě Vy – uživatelé. iPad je skvělý kus techniky, který funguje zcela jednoduše, automaticky, spolehlivě. Nic složitého, můžete se na něj spolehnout a děti jej budou umět hned ovládat, na rozdíl od ostatních zařízení a platforem.

Zařízení, fungujících na platformě Android, je velmi mnoho - tisíce konfigurací a jejich počet neustále narůstá. Zařízení jsou různé kvality, nedá se spolehnout na kompatibilutu a aplikace na nich vypadají často špatně - proto pak vzniká nepříjemný pocit pro nás vývojáře - aplikace nevypadá hezky, seká se a vy jste z nákupu rozladěni. Nemluvíme o dražších kvalitnějších variantách, ale o těch levnějších a velmi rozšířených. Není v našich silách zajistit a otestovat na všech Android zařízení. I z těchto důvodů preferujeme zařízení společnosti Apple, abyste měli pocit, že za své peníze dostanete kvalitní zážitek.

Naše aplikace jsou určeny primárně pro iPad - 10 palcový, nebo 7 palcový mini. Na tabletech skvěle vypadají a také se dobře ovládají. Na iPhonu vše funguje stejně, písmo je ale menší. Není to ale překážkou, protože všechny naše aplikace jsou plně ozvučené a namluvené.

V této oblasti máme spousty let zkušeností a proto děláme čemu rozumíme. Stojí za námi zkušený tým pedagogů, psychologů a dalších odborníků. Rovněž také máme děti a víme, jak objevování světa pomocí této pomůcky děti fascinuje. Je chybou děti izolovat. iPad je pro děti skvělý nástroj na první seznamování s technikou, která je v dnešní společnosti běžná a bude je obklopovat po celý jejich život. Lepší než počítač nebo cokoliv složitého, kde se přímo nedotýkají obrazovky. Nedělejme z dětí neandrtálce tím, že je budeme omezovat, stavět kolem nich ochrannou zeď a omezovat jim přístup k nástrojům, které i nás dospělé rozvíjejí. Vždy ale buďte dětem průvodcem přímo Vy. Vy víte kde je míra času, který chcete, aby dítě s technikou strávilo i jaký obsah je pro ně vhodný.

Dříve jsme vydávali plnou a FREE verzi na zkoušku. Ukázalo se, že pro Apple je to překážka při schvalování - po koupi jste měli jste nainstalované 2 aplikace s téměř stejnou ikonkou. Vznikalo spoustu nedorozumění, lidé s verzí zdarma se rozčilovali, že tam němají obsažené vše. Máme vydáno už tolik aplikací, že si můžete být jistí jejich nekolísavou kvalitou. Pokud jste spokojení s jednou apkou, budete určitě spokojení i s ostatními. Jako free verzi si můžete zkusit třeba tu pro pražskou zoo - Strážce pralesa.

Máte málo místa na disku a rozhodli jste se aplikaci odinstalovat? Žádný problém, jednou zakoupenou aplikaci na Váš účet máte ve vlastnictví doživotně, kdykoliv připravenou v obchodě s aplikacemi ke stažení. Stačí vybrat část „ZAKOUPENÉ“ a tam si aplikaci znovu nainstalovat.

Samozřejmě, Jsme zastánci názoru, že děti v aplikacích by nakupovat neměly. Naše aplikace jsou bezpečné, proto do nich žádné in-app nákupy nedáváme a ani dávat nebudeme.

Vývoj každé naší aplikace trvá více než půl roku a je do něj zapojena řada odborníků, které musíme zaplatit. Proto jsme se rozhodli naše aplikace zpoplatnit. Vaše nákupy nás podporují a získané prostředky z prodeje aplikací investujeme zpět do dalších nových projektů. Baví nás to a vidíme v tom smysl.

Na aktualizaci budete vždy upozorněni ihned po vydání. Aplikace je po prvním zakoupení pro Vás už navždy zadarmo, včetně všech aktualizací a nového obsahu.

Může se stát, že aplikace nenaplní vaše očekávání. Prodávajícím nejsme my, ale vždy Appstore a Play obchod, kteří nám až po asi 2 měsících od vašeho nákupu posílají provizi pokrácenou o všechny možné poplatky a taky jejich 30% marži. Apple i Google vám dovolí do 14 ti dnů od nákupu refundaci, ale neměli by jste to dělat často, aby vám to schválili, až to budete doopravdy potřebovat.

Naše předsevzetí:

BEZPEČNOST

Apky nebudou mít nikdy in-app nákupy a reklamy. Jsou pro děti. Nákup je jednorázový.

UNIVERZÁLNOST

Instalace je pro tablet i telefon zároveň. Vždy máte s koupí k dispozici obojí verze.

DOSTUPNOST

Snažíme se ceny držet do 5 usd. Za těmi náročnějšími jsou často měsíce práce.

OTEVŘENOST

Využijte zpětnou vazbu, odpovíme. Můžete se účastnit tvůrčího procesu (streamování).

Stahujte do

tabletů a telefonů

PLNÉ VERZE

APPLE APPSTORE    GOOGLE PLAY