◄     ►

BlueRed Studio Jihlava

Rozhýbeme 3d animace, natáčíme reklamní filmy, tvoříme interaktivní weby, aplikace a hry.

Vyrobeno ve spolupráci s Vegateam.

Hannah Expedice

Oslavte s námi 25. výročí značky a vyrazte do českých hor. Navíc můžete získat skvělé odměny. Stačí si do vašeho telefonu nainstalovat aplikaci “Expedice Hannah“, postupně zdolávat vybrané vrcholy a posílat nám prostřednictvím aplikace vaše fotky. Do své sbírky outdoorového vybavení tak můžete přidat plecháček, funkční triko, trekové hole nebo batoh. A pro ty nejlepší a nejrychlejší máme připravený víkend pro 2 v Krkonoších.
Aplikace seřadí všechny vrcholy podle vzdálenosti od místa, kde se zrovna nacházíte v krajině.
Když se přiblížíte blíž jak 500 metrů od vrcholu, dovolí vám udělat si selfie kamerou a odeslat své potvrzení na servery provozovatele. Ten díky tomu dovede zaradit soutěžící do hry a získává díky této činnosti analytická data.

Hannah 8000

Nová výherní aplikace, která vás odmění podle součtu zdolané nadmořské výšky tuzemských vrcholů. Vyšlápněte si s námi českou osmitisícovku.
Nová výherní aplikace EXPEDICE 8000 je tady! Můžete ji využívat zdarma, a to od 15.6. 2017 do konce roku 2017. Přicházíme s novým principem soutěže, která má za cíl ukázat krásy české turistiky stále větší skupině lidí. Prostřednictvím aplikace můžete soutěžit o produkty Hannah a víkendové pobyty u našich partnerů. Zúčastnit se a získat odměny může opravdu každý, proto je všech 54 vybraných kopců či vyhlídek umístěno v dostupných lokalitách a ve všech krajích.
EXPEDICE 8000 vybízí k zapojení nejen outdoorové nadšence, ale i rodiny s dětmi. Pokud vystoupáte například na Sněžku, nasbíráte 1603 metrů nadmořské výšky. Po zdolání 2000 metrů se dostane do tzv. base campu, prvního záchytného bodu, kde je pro prvních 500 účastníků připravena první výhra. Záchytné body jsou ve hře čtyři, vždy po 2000 metrech. Na čtvrtý záchytný bod se dostanete při překonání vrcholů, které mají v součtu 8000 metrů nadmořské výšky. Prvních 5 šťastlivců, kterým se toto podaří, získává víkendový pobyt na Luční nebo Labské boudě v Krkonoších.

Jak aplikace funguje?

Stačí si vybrat jedno z míst ze seznamu v aplikaci, místo navštívit a při jeho dosažení spustit aplikaci EXPEDICE 8000. V cíli si pro potvrzení musíte pořídit a uložit selfie či foto vrcholu, čímž získáváte potřebné metry nadmořské výšky pro postupné dosažení na výhru. Seznam 54 vybraných míst zahrnuje kromě Sněžky například i Plechý, Děvín, Praděd, Milešovku nebo Špičák a Hostýn a další kopce a rozhledny rovnoměrně rozprostřené po celé České republice.

APLIKACE PRO KLIENTY: