◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

Datum účinnosti : 20. června 2020

Poslední aktualizace : 1. května 2022

ZÁSADY

Všechny naše aplikace jsou navrženy pro maximální bezpečnost dětí. Včetně nejmenších pod dohledem rodičů. Aplikace a hry zaměřené na dětské publikum zpřístupňujeme prostřednictvím obchodů s aplikacemi. Ochranu osobních údajů bereme velmi vážně a tyto zásady mají za cíl informovat vás o tom, jaké informace shromažďujeme a jak je používáme. Tyto zásady ochrany osobních údajů se vztahují na všechny aplikace vyvinuté v našem studiu a mají chránit právo uživatele na důvěrnost.

1. Shromažďování informací

Neshromažďujeme o vás žádné osobní údaje. Neshromažďujeme ani žádné analytické údaje o uživatelích a jejich chování v aplikacích. Naše aplikace obsahují pouze vzdělávání, zábavu a radost z objevování.

2. Reklama

Všechny aplikace jsou zcela bez reklam. Zmínky o našich dalších apkách najdete pouze v případě, že souvisí s aktuálním obsahem nebo jsou součástí balíčku. Tyto odkazy jsou za rodičovskou bránou, dostatečně chráněné proti náhodnému otevření. Například prostřednictvím obtížných otázek, které zvládnou vyřešit pouze dospělí.

3. COPPA

Dodržujeme zákon o ochraně soukromí dětí na internetu. Vědomě neshromažďujeme osobní údaje dětí mladších 13 let. Vaše osobní údaje proto nebudeme bez vašeho souhlasu šířit externím subjektům.

4. Platby

Naše aplikace nikdy nebudou obsahovat žádné nákupy v aplikaci. Prostě v nich nikdy nenaleznete žádné platby za obsah. Platby za aplikace v obchodě jsou spravovány přímo prostřednictvím společnosti Apple pro zařízení se systémem iOS nebo prostřednictvím společnosti Google pro zařízení se systémem Android. Údaje o platbách spravují pouze tyto společnosti. My k nim nemáme přístup a dostáváme pouze anonymizované účtenky. Pokud nejste spokojeni, můžete v těchto obchodech požádat o bezpečné vrácení peněz.

5. Změny

Tento dokument můžeme čas od času aktualizovat. Pro seznámení se změnami vám doporučujeme občas kontrolovat tuto stránku.

6. Kontakty

Můžete nás kdykoli kontaktovat v jakékoli záležitosti prostřednictvím souvisejících kontaktů v patě této stránky.

Naše předsevzetí:

BEZPEČNOST

Apky nebudou mít nikdy in-app nákupy a reklamy. Jsou pro děti. Nákup je jednorázový.

UNIVERZÁLNOST

Instalace je pro tablet i telefon zároveň. Vždy máte s koupí k dispozici obojí verze.

DOSTUPNOST

Snažíme se ceny držet do 5 usd. Za těmi náročnějšími jsou často měsíce práce.

OTEVŘENOST

Využijte zpětnou vazbu, odpovíme. Můžete se účastnit tvůrčího procesu (streamování).

ČASTÉ DOTAZY

A odpovědi na ně,

pokud si s něčím nevíte rady...