◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

$2.99

Určitě také rádi vzpomínáte na časy bezstarostných her, které provázely vaše dětství.

V aplikaci naleznete inspirativní náměty na dovádění s vašimi dětmi. Obsahuje soubor básniček s jednoduchou hříčkou. Všechny jsou určeny pro dovádění ve dvojicích nebo v dětském kolektivu. Řadu hříček budete určitě znát. Mnohé z nich jsou generacemi prověřené, jako třeba hra na rybáře a rybky nebo na schovávanou a bavili se s nimi už naši dědové a babičky. Nové je však jejich spojení s básničkou, která dodává hříčce nový náboj a dělá ji pro děti zajímavější. Básničky jsou jednoduché, snadno zapamatovatelné a děti se při nich zdokonalují v řeči. Hlavním cílem těchto hříček je vytvoření vzájemného vztahu a pocitu blízkosti – ať už s námi dospělými nebo s ostatními dětmi. Básničky mohou pomoci Vám i dětem, aby jste se při dovádění vzájemně potkávali a společně se smáli. Nenásilnou formou včleňují dítě do dětského kolektivu. Děti se při nich učí poznávat jeden druhého, učí se vzájemnému vztahu já-ty, já-my. Přejeme hodně legrace při dovádění s dětmi.

HRAVÉ BÁSNIČKY:

Balíček čtyř aplikací pro děti od nejútlejšího věku a všechny rodiče, kteří se rádi baví při společném objevování. Sada obsahuje více než sto šedesát namluvených originálních básniček a krásných ilustrací s návodem, jak si s dětmi při rýmování hrát. Získáte celou tetralogii jako jeden balíček.