◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

    

$3.99

Interaktywna animowana aplikacja edukacyjna na Wasz tablet lub telefon.

Idealna dla dzieci w każdym wieku, najmłodsi nauczą się wszystkiego o zachowaniu na drodze, a starsi utrwalą swoją wiedzę. Aplikacja jest pełna gier i testów. Postacie Zeberki i Linka, których głosy są dubbingowane przez uznanych aktorów, poprowadzą Was przez wszystkie 12 modułów. Dowiecie się z nich o właściwym przechodzeniu przez ulicę, zachowaniu w pojeździe, widoczności w ruchu drogowym, jeździe na rowerze, znakach drogowych, podróżowaniu pociągiem, ryzykach na kolei i wiele wiele więcej. Kupując tą aplikacje wspieracie rozwój i produkcje innych wspaniałych aplikacji edukacyjnych tworzonych przez stowarzyszenie ‘Kamizelka ratunkowa dla Waszych Dzieci’. Pełna wersja oferuje kilka godzin wspaniałej i wartościowej zabawy z oryginalnymi animacjami i komentarzami oraz ponad 20 grami edukacyjnymi..
Moduły:
CHODZENIE PO CHODNIKU
CHODZENIE PO ULICY
PRZECHODZENIE PRZEZ ULICĘ
ZACHOWANIE W SAMOCHODZIE
WIDZIEĆ I BYĆ WIDOCZNYM
JAZDA NA ROWERZE, ROLKACH I DESKOROLCE
PODRÓŻOWANIE ZBIOROWYMI ŚRODKAMI KOMUNIKACJI
POJAZDY Z PRAWEM PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU
ZNAKI DROGOWE
PODRÓŻUJEMY POCIĄGIEM
PRZEJAZDY KOLEJOWE
ZAGROŻENIA NA KOLEI

ZÁCHRANNÝ KRUH:

Balík aplikací připravujeme společně s odborníky z asociace Záchranný kruh, která provozuje Centrum záchranářů v Karlových Varech a zabývá se vzděláváním veřejnosti s prevencí rizik. Obsahuje desítky her pro všechny věkové kategorie, hodiny animací a lekcí, díky kterým se naučíte jak se správně chovat v rizikových situacích. Naučíte se poskytovat první pomoc, dozvíte se jak zvládat rizika v dopravě a jak si vždy počínat bezpečně. Sérii doplňuje simulátor volání na tísňové linky.Vhodná pro žáky základních škol, ale vlastně i pro všechny ostatní :-)