◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

    

$2.99

První slova

Aplikace obsahuje zároveň českou, ukrajinskou a anglickou verzi všech více než 500 slov. Nově je tu doplněný i textový popis.
Výuková aplikace pro nejmenší obsahuje více než 500 základních slov, které rozšíří slovní zásobu Vašeho dítěte.
Po spuštění si zvolíte postavičku chlapce nebo dívky, která se zobrazí v deseti různých lokacích (kuchyně, koupelna, předsíň, půda, město, obchod, hřiště, farma, dětský pokoj). Názvy objektů, které dítě poklepe svými prsty, jsou zřetelně a nahlas vysloveny.
Znají Vaše děti dobře slovíčka popisující svět okolo nás?

Перші слова

Програма містить чеську, українську та англійську версії. Тут ви знайдете понад 500 слів. Також додано текстовий опис.
Підручник для самих маленьких містить понад 500 основних слів, які розширять словниковий запас вашої дитини.
Після запуску ви виберете персонажа хлопчика чи дівчинки, який стане гідом у таких місцях, як кухня, ванна кімната, передпокій, горище, місто, магазин, ігровий майданчик, ферма, дитяча кімната. Назви предметів, по яких дитина стукає пальцями, носій мови промовлятиме чітко і голосно.
Чи добре ваші діти знають слова, що описують навколишній світ?
І будьте обережні – якщо ви вибрали українську чи чеську як основну мову пристрою, програма дозволить вам перемикатися між чеською, українською та англійською версіями словника за допомогою символу прапорця. Тепер ви можете навчатися за допомогою однієї програми, використовуючи зображення тримовним способом!

PRO NEJMENŠÍ:

Kreativní mini hříčky pro nejmenší děti, které se zabaví je a naučí tvořivě přemýšlet. Čeká vás spousta zábavy a smíchu při roztodivných kombinacích a pokusech se zvířátky a pohádkami.