◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

$2.99

Interaktivní knížka plná animací „Veršované divadélko“

dětem přináší krátké veršované pohádky o zvířátkách s výchovnou tématikou. Například o nezdravém papání, o lenosti, pyšnosti, nebo o utrácení. Aplikace je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Součástí prostředí jsou ozvučené interaktivní předměty, díky kterým příběhy získávají nový rozměr a vy si tak se svými dětmi můžete nejenom číst, ale i společně hrát. Můžete se rozhodnout, jestli bude povídat vypravěč, zatímco děti budou prozkoumávat prostředí, nebo zda k poznávání s dětmi usednete společně. Uvidíte, že čtení bude děti i vás skutečně bavit.
Nově: Tato aplikace je dvojjazyčná, pokud máte nastavenou češtinu jako hlavní jazyk. Můžete stejné básničky vyprávět zároveň česky i anglicky.

KNIHY A PŘÍBĚHY:

Vydáváme elektronicky české i anglické knížky od oblíbené ilustrátorky pro děti Venduly Hegerové. Pestře barevné ilustrace a snadno srozumitelné linky jejích kreseb jsou často doplněny texty dětské psycholožky a naší spolupracovnice Romany Suché. Najdete tu třeba originální animovanou verzi Červené karkulky od Libora Drobného a práce dalších autorů.