◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

$1.99

Byl jeden vlk, který měl v lese spoustu povinností…

Byl jeden vlk, který měl v lese spoustu povinností…že takhle nezačíná pohádka o Červené Karkulce? A co když takhle nějak končí?
Pojďte svým dětem převyprávět příběh Červené Karkulky novou interaktivní formou i výchovným rozuzlením příběhu.
Můžete se rozhodnout, jestli bude číst vypravěč, zatímco děti budou prozkoumávat prostředí lesa a babiččiny světničky, nebo zda k interaktivní knížce s dětmi usednete společně. Příběhem vás provede text v komiksových bublinách uspořádaných tak, aby zbylo co nejvíce místa pro zvídavé dětské prsty a barvitou představivost. Všechny předměty ve scéně jsou krásně animované a ozvučené. Čeká na vás na 100 interaktivních prvků během vyprávění. Nechte se překvapit. Uvidíte, že čtení bude děti i vás skutečně bavit. Podívejte se na ukázkové video ze hry.

KNIHY A PŘÍBĚHY:

Vydáváme elektronicky české i anglické knížky od oblíbené ilustrátorky pro děti Venduly Hegerové. Pestře barevné ilustrace a snadno srozumitelné linky jejích kreseb jsou často doplněny texty dětské psycholožky a naší spolupracovnice Romany Suché. Najdete tu třeba originální animovanou verzi Červené karkulky od Libora Drobného a práce dalších autorů.