◄     ►

BlueRed Studio Jihlava

Rozhýbeme 3d animace, natáčíme reklamní filmy, tvoříme interaktivní weby, aplikace a hry.

POSTPRODUKCE A VFX

PRO KANÁLY
A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Motion design a programované prvky pro youtube a twitch kanály. Znělky a intra pro ostatní streamovací služby. Spravujeme a ladíme firmám i jednotlivcům profily na sociálních sítích, aby jejich dostahy byly co nejširší. Navrhujeme originální grafiku, která vás jednoznačně odliší od konkurence a učiní tak váš obsah snadno rozpoznatelný. Inspiraci načerpejte v sekci postprodukce:

APKYPRODETI.CZ

Vzdělávací aplikace

Snažíme se představovat zajímavé aplikace pro děti, rodiče a učitele. Jsme vývojáři a ukazujeme i vlastní tvorbu, protože jsme s ní zkoušeli řešit nějaký problém po svém. U vlastních projektů nebudeme přidávat hodnocení. U ostatních se snažíme být objektivní a vybíráme jen ty aplikace, co jsou dobré. Záměrem není kritizovat, ale přinést to nejlepší, co je aktuálně na trhu k dispozici. Nejsou a nebudou tu žádné komerční tlaky ani reklamy. Ukazujeme jen ty nástroje, co s dětmi sami používáme a co nám přináší užitek.

TABLETPRODETI.CZ

První pomoc pro
rodiče a pedagogy.

Snažíme se pomoci rodičům, pedagogům a vyznat se v tabletech, vzdělávacích aplikacích a jejich spravování. Jaký tablet vybrat? Jak na vrácení peněz z obchodu? Jak na rodinné sdílení ve steamu?APPS4TEACHERS.COM

Educational apps

We try to introduce interesting applications for children, parents, and teachers. We are indie developers so we also show you our own work sometimes because we tried to solve some problems in our own way. We will not add ratings for projects from our studio. For others, we try to be objective and select only the applications that are good. The intention is not to criticize, but to bring out the best that is currently available in the market. There will be no commercial reviews or advertisements. We only show the tools that we use with our children and which help us.

KOMPLETNÍ

seznam odkazů

TVŮRČÍ PROCES ONLINE

PODPOŘIT TVORBU VIDEO OBSAHU

ŽIVÉ TWITCH VYSÍLÁNÍ

Recenze a testování aplikací pro děti, rodiče a učitele.

Někdy trochu programování...