◄     ►

BlueRed Studio Jihlava

Rozhýbeme 3d animace, natáčíme reklamní filmy, tvoříme interaktivní weby, aplikace a hry.

GEOAPLIKACE DODÁNO NA KLÍČ

Expedice Hannah

Vyšlápněte si českou osmitisícovku.

PODCASTOVÁ APLIKACE DODÁNO NA KLÍČ

Český rozhlas Junior

Jak dostat celé rádio do kapsy.

POČÍTAČOVÁ HRA PRÁVĚ VE VÝROBĚ

Deep Night

Hluboká noc, kdy stíny vládnou.

Vyrábíme atraktivní aplikace na míru

pro Apple iOS a Android - mobily, tablety i stolní počítače a interaktivní tabule pod samostatnou značkou ChytréApky.cz. Název srhnuje vše, čím mohou být. Uživatelské profily, propojovat a zobrazovat data online i offline, streamovat hudbu, fotit a nahrávat videa pomocí zařízení a posílat je do sítě, používat gesta a geolokaci, prolnout funkční software animacemi, selektovat obsah.

Naše zkušenosti

vzešly z vývoje specializujícího se na výukový software "NaucMě.cz", kde jsme získali spoustu dovedností a umíme tak ovládat funkce nativních senzorů a pracovat s knihovnami. Bez prvního by nebyly ChytréApky a bez komerčních zakázek by zase nebylo NaucMě sdružující převážně původní vzdělávací aplikace. Anglické překlady a profesionální dospělé apky s globální ambicí vystupují pod ZanyStudio.

Spolupracujeme

se značkou GoGen na výrobě tabletů pro děti, pro Mafru jsme vyrobili celou sekci portálu Alík, pro Český rozhlas podcastového průvodce, pro ZOO Praha hru s příběhem, pro Márkétinu dopravní výchovu a Záchranný kruh výukové kurzy, pro nakladatelství Fraus 3d online učebnice, dlouhodobě jsme partnerem hráčů na trhu, kteří svoji práci a produkty berou vážně.

Trh AppStore a GooglePlay

každým dnem roste o tisíce nových uživatelů. Vytvoříme Vám pokročilou aplikaci podle vašich představ, která dovede zasáhnout kohokoliv z milionu potenciálních zákazníků, který u sebe má mobilní telefon nebo tablet. Třeba máte nápad na přínosnou službu pro masy, užitečnou inovaci, potřebujete zvýšit produktivitu firmy nebo zvýšit stylově povědomí o svých produktech, nebo na sebe chcete upozornit soutěží se zapojením publika. Aplikaci u nás můžete vydat pod již zavedenou značkou, což Vám ušetří spoustu nákladů s marketingem.

Zaleží na Vás, co mají apky umět. Dovedeme toho hodně:

- uživatelské profily, čtení obsahu a zpracování dat a databází, analytika
- přehrávače médií, podcastů, streamů, video obsahu
- navigace na mapě a nalezení konkrétního místa v krajině, zpracování dat ze senzorů
- selfie kamery, manipulace s fotografií, práce se souborovým systémem
- pokročilé hry s animacemi a kvalitně navrženým uživatelským rozhraním UX
Doplňkovou činností studia jsou interaktivní hry pro web, gamifikace s příběhem a mikrostránky, 3d vizualizace a animované prezentace.

Co je geoaplikace a proč o nich mluvíme zvlášť?

Protože je to naše specialita, kterou dobře umíme a tak můžeme nabídnout už vyzkoušené řešení. Každé zákoutí naší země má spoustu přírodních i lidmi vytvořených atrakcí, které jsou často šikovně schované v lese, uvnitř města, za příjezdovou cestou nebo rozmístněné v rozsáhlých oblastech. Geoaplikace pomůže vašim návštěvníkům tato místa snadno najít a orientovat se v rozsáhlých areálech. Dovedou vás pěšky šipkou snadno na libovolné místo v krajině i bez mobilního signálu, propojují vložené informace, data ze senzorů i obsah online z webu. Vše se dá snadno zobrazit, můžete přidat aktuální informace, nadmořskou výšku, fotky.

Pro koho je geoaplikace užitečná?

- obce a regiony, které se chtějí otevřít svým návštěvníkům (památky, úřady, nádraží, služby, infrastruktura, rozhledny, stezky, hřiště, parky, ubytování, restaurace, místní firmy, ...)
- festivaly, zábavní parky, golfová hřiště (parkoviště, orientace mezi atrakcemi, občerstvení, toalety)
- zážitkové hry (vzdálenosti mezi místy, zázemí, suvenýry, zajímavosti, nápověda)

Jak práce na aplikaci obvykle probíhá?

Setkáme se u Vás v kanceláři nebo u nás v Jihlavě. Vaše potřeby a naše kreativita je potřeba spojit a najít průsečíky. Projdeme možnosti, prozkoumáme konkurenci. Práce za pochodu na cestách, v klidu ve studiu, zkoušení v ternénu na tabletech a telefonech. To vše k tomu patří, je to dobrodružství a o žádný z tvůrčích zážitků nebudete ochuzeni.

Návrh, vývoj, testování, cena

Vhodný design umíme kompletně navrhnout, přinést zkušenosti, ale může vzejít i z vaší představy. Připraví se jednotlivé obrazovky a odsouhlasí se finální podoba. Něco vzniká za chodu, ale hlavní části je potřeba rozvrhnout předem, aby jste dostali dobrý produkt a výsledek kompaktně fungoval. V této části už také odhadneme finální cenu.
Pouštíme se do práce a v případě většího objemu předchází přiměřená záloha. Hodně záleží na náročnosti jednotlivých komponent a povaze toho, co je zadáno. Samozřejmostí je časový harmonogram. Testujeme na reálných uživatelích, spousta věcí vychází z našich zkušeností v oblasti UX z předchozích projektů.
Většinu aplikací tvoříme individuálně podle toho co vše si přejete, aby uměla. Dovedeme ale říct na základě 15 let zkušeností v oboru odhad předem nebo po první schůzce. Jsou typy aplikací, kde je objem prací dobře odhadnutelný na základě funkcí, které mají plnit.

APLIKACE PRO KLIENTY:

Stahujte do

tabletů a telefonů

PLNÉ VERZE

APPLE APPSTORE    GOOGLE PLAY
ŽIVÉ TWITCH VYSÍLÁNÍ

Recenze a testování aplikací pro děti, rodiče a učitele.

Někdy trochu programování...