◄     ►

NaucMe.cz

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování.

TEMNÁ NOC

ZOBRAZIT DETAIL

ČESKÁ PÍSANKA

ZOBRAZIT DETAIL

PRVNÍ SLOVA

ZOBRAZIT DETAIL

CIRKUSOVÝ VLAK

ZOBRAZIT DETAIL

Naše aplikace byly již nainstalovány na statisících zařízení.

Vytváříme zábavné hry, interaktivní knihy a výukové pomůcky pro děti a všechny rodiče a učitele, kteří se rádi baví při společném objevování. Nové technologie, jako tablety, přináší vašim dětem radost z poznávání a přitom přirozeně rozvíjejí jejich motorické funkce, komunikační schopnosti a přirozenou zvídavost. Naše výukové pomůcky na iPadech vypadají krásně a jsou navrženy s důrazem na jednoduchost ovládání. Od roku 2009 je používají stovky školek, základních i středních škol a získaly řadu ocenění.

Napínavé hlavolamy pro všechny věkové kategorie. Některé pobaví, jiné hry z portfolia vyzkouší vaše kreativní myšlení. S interaktivními hádankami si užijete spoustu zábavy.

ZÁCHRANNÝ KRUH:

Balík aplikací připravujeme společně s odborníky z asociace Záchranný kruh, která provozuje Centrum záchranářů v Karlových Varech a zabývá se vzděláváním veřejnosti s prevencí rizik. Obsahuje desítky her pro všechny věkové kategorie, hodiny animací a lekcí, díky kterým se naučíte jak se správně chovat v rizikových situacích. Naučíte se poskytovat první pomoc, dozvíte se jak zvládat rizika v dopravě a jak si vždy počínat bezpečně. Sérii doplňuje simulátor volání na tísňové linky.Vhodná pro žáky základních škol, ale vlastně i pro všechny ostatní :-)

KNIHY A PŘÍBĚHY:

Vydáváme elektronicky české i anglické knížky od oblíbené ilustrátorky pro děti Venduly Hegerové. Pestře barevné ilustrace a snadno srozumitelné linky jejích kreseb jsou často doplněny texty dětské psycholožky a naší spolupracovnice Romany Suché. Najdete tu třeba originální animovanou verzi Červené karkulky od Libora Drobného a práce dalších autorů.

ČESKÁ ŠKOLA:

Snažíme se vyrobit ucelenou sadu nástrojů pro první stupeň základních škol. Prvním impulsem byla původní česká písanka. Ambicí je mít přesah do českého jazyka, matematiky a přírodních věd. Nemá smysl duplikovat učebnice, ale nabídnout to, co papírová média nedovedou. Tedy přidat možnost interaktivně pracovat s obsahem, doplnit zvuk, animaci. Děti mohou obsah procházet, opakovaně zkoušet, testovat dovednosti a přímo je vyhodnocovat tabletem. Aplikace tím podporují systém účení pomocí vlastních zkušeností, pokusů, úspěchů a omylů.

WYDA ŠKOLA:

Cyklus aplikací připravený společně s odborníky vzdělávací společnosti ABS Wyda. Specializuje se na učivo základní školy, kdy je cílem především vzdělat a dostatečně otestovat znalosti. Protože tato série vybočuje z ostatní produkce pro menší děti, tak má i svoji vlastní grafiku a styl ovládání pro snadnou identifikaci a ovládání specifických funkcionalit.

PRO NEJMENŠÍ:

Kreativní mini hříčky pro nejmenší děti, které se zabaví je a naučí tvořivě přemýšlet. Čeká vás spousta zábavy a smíchu při roztodivných kombinacích a pokusech se zvířátky a pohádkami.

HRAVÉ BÁSNIČKY:

Balíček čtyř aplikací pro děti od nejútlejšího věku a všechny rodiče, kteří se rádi baví při společném objevování. Sada obsahuje více než sto šedesát namluvených originálních básniček a krásných ilustrací s návodem, jak si s dětmi při rýmování hrát. Získáte celou tetralogii jako jeden balíček.

Stahujte do

tabletů a telefonů

PLNÉ VERZE

APPLE APPSTORE    GOOGLE PLAY
ČASTÉ DOTAZY

A odpovědi na ně,

pokud si s něčím nevíte rady...